Punky Reggae Party

Każdego roku wiele lokali oferuje najlepszą imprezę andrzejkową, jednak tym razem wybór wydaje się być oczywisty. Lapidarium pod Ratuszem zaprasza na dwudniową zabawę, której niewątpliwą gwiazdą będzie Smalec z ekipą.

Wydarzenie zostanie podzielone tematycznie. W piątek 24 listopada będzie królowało reggae, które zaserwują zespoły: Ian Boon & The Music, Rapadub Soundsystem, Mouse Riddim Band i Gang Bawarii.

Sobotni wieczór upłynie przy punkowych brzmieniach, a zadbają o nie grupy: Tebeg i The Trepp. Przysłowiową wisienką na torcie będzie koncert formacji Ga-Ga Zielone Żabki, która w tym roku obchodzi trzydziestolecie działalności.

Zarówno w piątek, jak i w sobotę, koncerty startują o godzinie 19. Do nabycia są dostępne karnety w cenie 35 zł oraz pojedyncze bilety za 20 zł w przedsprzedaży lub 25 zł w dniu koncertu. Dystrybucja wejściówek odbywa się w następujących punktach: Centrum Informacji Turystycznej (Sandomierz), Optyk – Damian Wojciechowski (Tarnobrzeg), Czak Musik (Tarnobrzeg) oraz ul. Jasna 6 w Nowej Dębie.