Huczne 20-lecie Artrosis

Autor: Redakcja 24/05/2015 19:46

Na tamtejszej scenie dotrzyma im towarzystwa grupa Miryam.

Taka decyzja nie jest zaskoczeniem, biorąc pod uwagę podobieństwa łączące obydwie kapele.

Na pewno elementem spójnym jest Castle Party W Bolkowie. Właśnie tam Darek Góral i Sebastian Sypniewski postanowili wspólnie tworzyć pod szyldem „Miryam”. W tym samym miejscu, kilka lat wcześniej debiutowała grupa Artrosis.

Dodatkowo, zarówno ekipa z Zielonej Góry, jak i ta z Kielc w swojej twórczości oprócz mocnych, gitarowych brzmień, stawia również na nieco delikatniejsze elementy.

Elementem wspólnym tych grup jest także fakt, iż na ich czele stoją kobiety: Małgosia Staszewska (Miryam) oraz Medeah (Artrosis).

– W Semaforze świętować będziemy swoje XX lecie oraz premierę najnowszej płyty „Odi Et Amo”. Zanim jednak wydawnictwo ukaże się w sklepie będzie je można nabyć podczas koncertu. W Skarżysku zagramy po raz pierwszy i mamy nadzieję, że będzie to niezapomniane wydarzenie – powiedziała nam Medeah, wokalistka Artrosis.

Bilety w cenie 25zł (przedsprzedaż), 30zł (w dniu koncertu) można nabyć w klubie lub zamówić przez internet. Aby to zrobić, wystarczy wysłać maila na adres klubsemafor@gmail.com. W wiadomości zwrotnej będą zawarte wszelkie informacje.

Start imprezy o godzinie 19.00.