Miesiąc po premierze: Bunt kontrowersyjny

Autor: Redakcja 18/08/2015 15:20

Komentarzy na temat debiutu Hook nie brakuje, w dużej mierze są to oceny pozytywne: – Mateusz i cała reszta ... Bardzo dobry numer! Wpada w ucho. W radio jak najbardziej powinno lecieć. Gratulacje – komentuje Daniel de Saint.

Obok pochwał, można znaleźć także opinie nieprzychylne kieleckiej kapeli. Jeden z internautów zarzucił grupie brak pomysłów przy pisaniu tekstu. W tym samym komentarzu pochwalił kompozycje gitarowe. – Nie rozumiem SP Records, a znam ich portfolio. Piosenka nie grzeszy tekstem, który jest raczej sztampowy, a porusza temat, na który powstała masa dobrych tekstów i jakoś czuje się nieswojo słuchając tego. Trochę broni się muzyka, bo ma ciekawy riff pomiędzy zwrotkami, chociaż całość mogłaby być nieco bardziej pociągająca. Ale schemat teledysku panowie by już sobie darowali – zaznacza fuckmind23.

Jednak nie sam kawałek, a przede wszystkim klip wzbudził największe kontrowersje. Internauci wyłapali łudząco duże podobieństwo początkowych scen teledysku do utworu Up in the air zespołu 30 Seconds To Mars. – W przypadek nie uwierzę – ucina jedna z fanek ekipy Jareda Leto.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi komentarzami: