Jelonkowa impreza

Autor: Redakcja 18/10/0000 20:27

To szalenie zapowiadające się wydarzenie będzie miało miejsce 28 listopada w studenckim klubie Wspak. Szykuje się okazja, aby dobrze spędzić przedandrzejkową sobotę. 

Koniecznie trzeba wspomnieć, że Michał Jelonek to jeden z najpopularniejszych kieleckich artystów. W stolicy województwa świętokrzyskiego ukończył Państwową Szkołę Muzyczną II st. im. Ludomira Różyckiego. Muzyk współpracował z takimi gwiazdami jak: Closterkeller, Kasa, Łzy, Perfect, Wilki czy Maryla Rodowicz. Jest także byłam członkiem kieleckiej formacji Ankh.

Przede wszystkim Jelonek jest znany jako kompozytor, multiinstrumentalista, skrzypek. Jest członkiem zespołu Orkiestra Dni Naszych oraz heavy metalowej formacji Hunter. Prowadzi również solową karierę, która nieustannie się rozwija. Nagrał dwa albumy: Jelonek z 2007 roku oraz Revenge z 2011. Ogromnym sukcesem było wydanie Woodstockowego DVD z 2010 roku z zapisem jego wspaniałego koncertu.

Obecnie nasza nietuzinkowa gwiazda skupia się na koncertowaniu w całym kraju.

Przed bohaterem wieczoru wystąpi kielecka grupa Miryam. Panowie pod dowództwem charyzmatycznej wokalistki dali się poznać tutejszej publiczności podczas wielu występów na żywo. Fundamentem ich twórczości jest przede wszystkim gotycki metal, jednak zespół w swojej muzycznej wędrówce nie ogranicza się tylko do jednego gatunku. Aktualnie formację tworzą: Darek Góral - gitara basowa; Małgorzata Staszewska - wokal; Łukasz KuKi - instrumenty klawiszowe, programowanie; Sebastian Sypniewski - gitara; Marek Zapała - gitara oraz Artur Kasprzycki - perkusja.

Początek imprezy zaplanowano na godzinę 19.

Bilety do nabycia w klubie Wspak w przedsprzedaży w cenie 25 zł studenci UJK, 30 zł pozostałe osoby. Natomiast w dniu koncertu kosztować będą 40 zł. 

Już nie możemy się doczekać, szykuje się iście Jelonkowo.