Tabu Sexbomby, czyli podwójny konkurs z Woorem

Autor: Redakcja 24/11/2015 22:27

Dzięki uprzejmości Woora mamy do rozdania po jednym podwójnym bilecie na każdy z dwóch koncertów. Co należy zrobić, aby stać się szczęśliwym posiadaczem wejściówek na te wydarzenia? Już tłumaczymy.

Wystarczy, że pod naszym postem promującym ten konkurs na Facebooku zgłosicie chęć udziału w zabawie i zadeklarujecie się na którą imprezę bilety Was interesują. Następnie pierwsza osoba, która się zgłosiła musi w ciągu godziny zaprosić 250 osób na to wydarzenie. Jeśli nie uda się jej zaprosić wymaganej liczby osób, szansę dostaje kolejna zgłoszona osoba. Uwaga! Aby uznać Waszą wygraną musicie wrzucić screena na którym widoczna będzie ilość zaproszonych osób przed i po rozpoczęciu zadania.

Oprócz tego musicie także zapoznać się z poniższym regulaminem:

REGULAMIN

Postanowienia ogólne

Organizatorem konkursu jest klub Woor w Kielcach, natomiast koordynatorem – redakcja portalu RoCKonline.pl. Konkurs organizowany jest dla użytkowników z województwa świętokrzyskiego, natomiast fundatorem nagród jest klub Woor. Zabawa trwa od 25.11.2015 (godzina 12:00) do 27.11.2015 (godzina 12:00). Celem konkursu jest wyłonienie dwóch osób, które otrzymają od organizatora po jednym podwójnym zaproszeniu na jeden z wybranych koncertów, jakie odbędą się w piątek 27.11.2015 oraz sobotę 28.11.2015 w klubie Woor mieszczącym się przy Placu Wolności 1 w Kielcach. Konkurs będzie zrealizowany na podstawie regulaminu określającego zasady zabawy.

Zasady i przebieg konkursu oraz wyłaniania zwycięzców

W konkursie mogą wziąć udział osoby powyżej 15 roku życia z województwa świętokrzyskiego. Wykluczone z konkursu są członkowie rodzin organizatorów, a także sami organizatorzy. Aby wygrać należy zgłosić chęć udziału w zabawie pod postem promującym konkurs, który umieszczony zostanie na fanpage’u RoCKonline.pl w serwisie Facebook. Następnie pierwsza osoba, która dokona zgłoszenia musi zadeklarować się, na jaki koncert bilety ją interesują i w ciągu godziny zaprosić na to wydarzenie 250 osób. Aby wygrana została uznana musi udokumentować screenem ekranu ilość zaproszonych osób w momencie rozpoczęcia zadania oraz w momencie jego zakończenia. Jeśli jej się to nie uda szansę dostaje osoba, która zgłosiła się, jako kolejna.

Jeśli konkursowicz wygra jeden z podwójnych biletów, nie może wziąć udziału w rywalizacji o kolejny. O zaliczeniu zadania poinformujemy na stronie fanpage portalu RoCKonline.pl. Po ogłoszeniu wyników prosimy o kontakt poprzez prywatną wiadomość na Facebook.com, gdzie poinformujemy o szczegółach odbioru nagrody.

Nagrody

Do rozdania mamy dwa podwójne zaproszenia (jedno na piątkowy koncert grupy Tabu oraz jedno na sobotni występ zespołów Sexbomba, TZN Xenna, Atom).

Nie ma możliwości wymiany nagrody na równowartość pieniężną. Nagrodę można przenieść na inne nazwisko.

Reklamacje

Reklamacje można zgłaszać do terminu zakończenia konkursu (27.11.2015 – godzina 12.00). Po tym terminie reklamacje nie będą uwzględniane. Można je zgłaszać drogą mailową na redakcja@rockonline.pl.

Postanowienia końcowe

Każdy uczestnik zabawy zobowiązany jest zaakceptować regulamin. W kwestiach nieuregulowanych tym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.