Trójwymiarowe U2 w Multikinie

Autor: Redakcja 19/02/2014 16:38

Wyreżyserowany przez Catherine Owens oraz Marka Pellingtona „U2 3D” jest pierwszym w historii cyfrowym, trójwymiarowym zapisem koncertu. Na trwający blisko dziewięćdziesiąt minut obraz składają się fragmenty siedmiu występów w Ameryce Południowej, jakie grupa U2 zagrała w 2007 roku podczas ostatniego etapu trasy koncertowej „Vertigo”.

Warto przypomnieć, że irlandzka formacja promowała wówczas album „How to Dismantle an Atomic Bomb”, dlatego w filmie oprócz największych przebojów zespołu jak With or Without You czy One, usłyszymy także Yahweh, Sometimes You Can’t Make It on Your Own oraz Love and Peace or Else.

Bilety na koncert „U2 3D w cenie 25 zł normalny oraz 22 zł Facebook można już kupować w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

liniakk

Uwaga, konkurs! Dzięki uprzejmości Multikina mamy do rozdania TRZY podwójne wejściówki na „U2 3D”. Co zrobić, aby je zdobyć?

Po pierwsze: należy udostępnić banner promujący wydarzenie, który znajdziecie na naszym facebook’owym fan page’u.

Po drugie: w komentarzu pod bannerem podać datę oraz miejsce występu, jaki U2 dało w Polsce podczas trasy koncertowej „Vertigo".

Z pośród wszystkich poprawnych odpowiedzi wybierzemy trzy, które nagrodzimy biletami. Wyniki konkursu ogłosimy wieczorem w niedzielę, 23 lutego.

Wszystkim biorącym udział w zabawie życzymy powodzenia!