Drugi dzień WoorStocku: „Zapowiada się gruba impreza!”

Autor: Anna Staniek 26/07/2013 12:37

Ostatniego dnia Najmniejszego Festiwalu pub Woor wcale nie zwalnia. Kielecka formacja Empathy, grająca rocka, otworzy sobotni WoorStock. Na swoim koncie mają m.in. udział w finale Otwartej Sceny Muzycznej, w ramach koncertu Rock Nocy. 

Zaraz po nich, na scenie pojawi się punkowa ekipa Chleb z Kielc.

Na deskach kieleckiego klubu w sobotę nie zabraknie Lose Control. Zapytani o nastroje przed sobotnim występem, odpowiadają zgodnie: – Jesteśmy nastawieni na pozytywny szał. Przede wszystkim myślimy, że ludzie będą się bardzo dobrze bawić. Graliśmy, i dla kieleckiej publiczności, i warszawskiej. Zdecydowanie lepiej się gra dla tej naszej, to oczywiste.

– Jeśli odbiorcy dobrze się bawią, mamy jeszcze większa frajdę! Zaraz po naszym występie też wpadamy w „pogo”. Również tworzymy publiczność. Zapraszamy każdego, kto chce się z nami pobawić, bo zapowiada się naprawdę gruba impreza – dodają ludzie z Lose Control.

Kolejnym składem, który zagra w sobotę będzie Cameltea. Kielecka formacja, tworząca rock'n'rola zakrapianego funkowym groovem, ma jasno wytyczony cel na WoorStocku: – Dla nas jest to po prostu kolejna okazja, by spotkać się i razem uprawiać muzykę. Scena woorowa nie jest nam obca, więc o żadnym spięciu nie ma mowy. Zamierzamy zagrać swoje i później wypić zimne piwo.

Line-up WoorStocku ciągle ulega zmianie, lecz jeśli wierzyć organizatorom, to ostatnią formacją, która wystąpi w tej edycji Najmniejszego Festiwalu będzie grupa Opium. Kapela pochodzi z Kielc, a swoją muzykę określa jako rock, metal, hardrock. 

Wstęp na dwa dni festiwalu to 10 zł.