Lorein rusza z nowym materiałem

Autor: Redakcja 05/12/2013 14:16

Poprosiliśmy samych zainteresowanych o skomentowanie prac nad nowym albumem: „Pozytywny" to singiel zapowiadający nasze drugie wydawnictwo. Płyta prawdopodobnie ukaże się wiosną 2014. Niewykluczone, że pojawi się kolejny singiel poprzedzający wydanie tego krążka. Aktualnie kończymy nagrywanie ostatnich utworów w DOM MUSIC w Łodzi. Wiosną planujemy trasę koncertową po Polsce promującą nową płytę.

Gdyby ktoś jeszcze nie słyszał o tej kapeli, informujemy, że Lorein to pochodząca z Suchedniowa i Skarżyska-Kamiennej grupa. Swoje pierwsze demo muzycy nagrali w 2010 roku. W tym samym roku zespół podpisał kontrakt fonograficzny z wytwórnią SP Records, w wyniku którego dwa lata później ukazała się ich pierwsza płyta MoNoKoLoR.

Pomimo tego, że istnieją krótko na swoim koncie mają już wiele nagród oraz wyróżnień w plebiscytach i festiwalach, m.in. pierwsze miejsce na FAZA Festiwal 2010 w Katowicach, dwie pierwszych nagrody w plebiscycie Świętokrzyskich Nagród Muzycznych "Muzyczne Scyzoryki 2010" (debiut roku oraz najlepszy wykonawca pop), Browar Rock Festiwal 2010 w Żywcu, Maj Music Festival 2010 w Katowicach, KrakRock 2010 w Krakowie oraz VII Przeglądu Kapel Studenckich w Krakowie.