Mafia i czerwona rozróba w nowym klubie

Autor: Viola Sobczyk 15/12/2013 15:29

Frekwencja w klubie przerosła najśmielsze oczekiwania zarówno organizatorów jak i samych członków zespołu. Doszło do sytuacji, że niestety nie wszystkim udało się wejść do środka i brać udział w koncercie.

Grupa Mafia wykonała swoje największe hity, ale nie tylko. Odbyła się bowiem przedpremierowa prezentacja nowego albumu. Usłyszeliśmy pięć utworów z krążka, który ukaże się już 3 lutego. Nie zabrakło doskonale znanego wszystkim singla Zakończmy to.

Na koncert, z uwagi na ilość miejsc, miało dotrzeć około 150 osób, w efekcie liczba słuchaczy doszła do niemal 300! Mimo ścisku, publiczność bawiła się rewelacyjnie. Jej aplauz z pewnością udowodnił kapeli, że ich starania nie idą na marne, a odbiór muzyki jest pozytywny.

Zobacz galerię z koncertu

Byliśmy bardzo ciekawi jak przypadną do gustu nowe kompozycje. Po reakcji widzów oraz ich żywiołowości wnioskujemy, że podobało się. Udało nam się podtrzymać prawdziwego ducha zespołu. Idziemy w dobrym kierunku – mówi wokalista Mafii, Norman Straw.

Po koncercie rozpoczęło się klubowe afterparty. Przy dźwiękach proponowanych przez DJ Mateo, czyli Mateusza Kolanowskiego, impreza trwała do białego rana.

Materiał przygotowała Viola Sobczyk.

Mafi22