Przełamać sHemat

Autor: Redakcja 20/10/2015 16:38

O sHemacie mogliście poczytać na naszych internetowych łamach wielokrotnie. Szczególnych emocji dostarczyła ostania edycja imprezy. Już pierwszy z półfinałów był na tyle interesujący, że relację z niego postanowił przygotować Konrad, jeden z czytelników (Pierwszy półfinał sHematu okiem czytelnika), który po tym debiucie nawiązał stałą współpracę z naszym portalem i zrelacjonował m. in. Rundę Drugiej Szansy (Kontrola stracona!).

Drugi półfinał był wydarzeniem bez precedensu w historii przeglądu, ponieważ do samego końca nie wiadomo było czy w ogóle się odbędzie. Wszystko przez to, że aż dwie z zapowiedzianych na ten wieczór czterech grup, musiały w ostatniej chwili zrezygnować z występu. (Wyjątkowy półfinał sHematu już za nami).

Trzeci półfinał najlepiej pokazał jak dużą rolę w tej imprezie odgrywa publika. Dokładnie jednego głosu zabrakło wówczas zespołowi Gurza Siltrip, aby wejść do Rundy Drugiej Szansy (O jeden głos za daleko…).

75dfddfgdBez tytułu

Jednak prawdziwą bombą był wielki finał. W końcu ile znacie konkursów (nie tylko muzycznych) w których pierwsze miejsce zajęło ex aequo aż TRZECH zawodników? Tymczasem V edycja sHematu przełamała jakiekolwiek schematy i z końcowego triumfu mogły cieszyć się formacje Miryam, Medyk oraz Beyond the Rules. (Brak rozstrzygnięcia rozstrzygnięciem. V Shemat historią).

Nie zabrakło również fotorelacji, na których naszym fotografom udało się uchwycić wyjątkowy klimat i emocje, jakie panowały na poszczególnych półfinałach:

- I półfinał (Insomnia & Distorted Transmission)

- I półfinał (Medyk & Kinematyka)

- II półfinał (Lose Control & Beyond the Rules)

- III półfinał (Gurza Siltrip & Medyk & Miryam)

- Runda Drugiej Szansy (Distorted Transmission & No Sense & Lose Control)

Na koniec pozostało najważniejsze pytanie: warto wziąć udział w sHemacie?

Jako obserwator i juror ostatnich dwóch edycji z czystym sumieniem mogę odpowiedzieć: warto.

liniakk

Regulamin VI edycji Pałacykowego Przeglądu Zespołu sHemat oraz kartę zgłoszeniową znajdziecie

TUTAJ

Uwaga! Zgłoszenia można wysyłać jedynie do piątku 23 października! Warto zrobić to jak najszybciej!

75dfddfgdu