All Is On

Autor: Redakcja 20/04/2013 15:36

Jak sami przyznają, starają się łączyć agresywne gitarowe riffy inspirowane brzmieniami zza oceanu ze słowiańskim, młodzieńczym romantyzmem. Grupa szybko stała się charakterystycznym i rozpoznawalnym zespołem na lokalnej scenie muzycznej. Potwierdzeniem ich popularności w regionie świętokrzyskim było zdobycie dwóch Świętokrzyskich Nagród Muzycznych „Scyrozyk”. W 2009 r. odebrali statuetkę w kategorii debiut, natomiast rok później mogli cieszyć się ze zwycięstwa w kategorii zespół roku. Warto również wspomnieć, że ich piosenka „If Only” znalazła się na składance „Rock 4 Life” i jest dostępna do kupienia w popularnym sklepie internetowym iTunes.

All Is On posiada w swoim dorobku artystycznym trzy wydawnictwa. Pierwsze z nich rozpowszechniane jedynie przez internet „The Theory Of Life And Love” pochodzi z 2007 r. Następcą debiutu był longplay zatytułowany „Plac Zabaw”. Został on zarejestrowany w znanym i cenionym studiu nagraniowym „Perlazza” w Opalenicy, a jego premiera miała miejsce w 2009 r. Dwa lata później światło dzienne ujrzało ostatnie jak na razie dzieło zespołu – „Sny”.

Kapela miała okazję zagrać dla kieleckiej publiczności 2 października 2010 r. na Kadzielni. All Is One ponadto wziął udział w konkursie na piosenkę na Euro 2012 (utwór pt. "Jesteśmy z Wami").

liniakk

Skład: Karol Stańczak – wokal/gitara, Karol Łakomiec – gitara, Tomek Odziemek – bas, Piotrek Kiebzak – perkusja

Miejscowość: Kielce

liniakk