Zmarnowali zbyt wiele szans? Ta może być ostatnia…

Autor: Maciej Urban 04/03/2016 10:56

Być może dla tych gości to rzeczywiście ostatnia szansa, by muzycznie zaistnieć w świadomości szeroko pojętej publiczności. Jedno jest pewne – zasługują na nią, jak mało kto w naszym województwie. O kim mowa? 

O The Last Chance słyszałem już jakiś czas temu, raptem w połowie 2015 roku. Niewiele straciłem, bo projekt zawiązał się kilka miesięcy wcześniej. Zaczęli w bardzo nietypowy i ciekawy sposób. Poprawcie mnie, jeżeli jestem w błędzie, ale wydaje mi się, że pierwsze utwory w dobrej jakości wyszły dopiero na początku tego roku. 

Co było wcześniej? Amatorskie nagrania, vlogi, zdjęcia, zdjęcia, vlogi i jeszcze raz zdjęcia. Ziemowit Janaszek i Norbert Kwiecień wiedzą, że media społecznościowe są cholernie ważnym aspektem funkcjonowania projektów muzycznych. Robią to, czego kapele w Świętokrzyskiem nie potrafią. W tej chwili na palcach jednej ręki mogę wyliczyć zespoły w naszym regionie, które social media robią na SATYSFAKCJONUJĄCYM poziomie. Ale o tym w innym tekście, już wkrótce :)

 
The Last Chance - Unieś Mnie (acoustic version)

Video wrzucone na fejsa podobno lepiej się udostępnia i przemieszcza przez Wasze tablice - no to sprawdźmy;) Ps. Pracujemy już nad kolejnym nagraniem:)

Posted by The Last Chance on Monday, February 8, 2016
 

Do meritum – dlaczego warto sięgnąć po The Last Chance? Bo to przyjemna, lekka i niezobowiązująca odskoczna w klimacie rocka, muzyki pop, a nawet funk. Coś dla zakochanych gimnazjalistek? Nie tylko. 

Brakuje mi tylko muzyki. Panowie, ludzie chcą więcej. Po owocach Was poznają.

 
The Last Chance - I don't know (acoustic version)

Nasza Walentynkowa niespodzianka - nowa piosenka "I don't know" dla wszystkich kochających i szukających miłości:) Każde udostępnienie, lajk czy komentarz sprawi nam ogromną przyjemność;) Wszystkiego dobrego w dniu 14 lutego!TLC.Więcej filmów możecie znaleźć na naszym kanale YouTube - TheLastChanceOfficialhttps://www.youtube.com/channel/UCkU98V9TTZS6pZpnf44vJnA

Posted by The Last Chance on Saturday, February 13, 2016