Ninja Syndrom opuszcza Kielce, ale wróci

Autor: Redakcja 05/05/2016 14:58

Kielecka grupa metalowa powoli wypełnia swoje kalendarium gigami, jakie będą miały miejsce w całej Polsce. W planach między innymi największe miasta w kraju, ale nie zabraknie stolicy województwa świętokrzyskiego. 

Obecnie najwcześniej zaplanowanym koncertem „Syndromów” jest Łódź, gdzie zagrają w Stereo Krogs już 20 maja. Następnie warszawski Metronom, jaki będzie miał miejsce następnego dnia. To gig o tyle istotny, bo zagrany ramię w ramię z Another Source of Light, które tym wydarzeniem wieńczą swoją długoletnią karierę muzyczną. Kieleckim zespołom towarzyszyć będzie krakowskie Jenna Eight. 

Póki co, kolejna impreza dopiero we wrześniu. Ninja Syndrom na rozpoczęcie roku szkolnego zagra w kieleckim klubie Woor. Na razie support koncertu nie jest znany. Plac Wolności rozbrzmi djentowymi dźwiękami 4 września. 

Na trasie grupy z Kielc znalazły się również Łowicz, Nowy Targ, Bielsko-Biała, a także Skarżysko-Kamienna oraz Sandomierz. W popularnym Semaforze impreza dojdzie do skutku 11 listopada, z kolei w mieście Ojca Mateusza „NS” zagrają 15 grudnia. Co ciekawe, będą oni dzielić scenę ze słynną kapelą Turbo. 

Jak zaznaczają muzycy, kolejne koncerty są wyłącznie kwestią czasu. Kolejne zapowiedzi można będzie znaleźć na FB zespołu, a także na portalu RoCKonline.pl.