I znów jedziemy na Woodstock!

Autor: Martyna Iwan 16/05/2016 11:33

Jak co roku grupa pasjonatów rockowego, festiwalowego grania oraz ostrego imprezowania pod kostrzyńskim, kolorowym niebem organizuje wyjazd na Przystanek Woodstock.

Jeżeli chcecie im towarzyszyć, a nie macie transportu do Kostrzyna nad Odrą to pakujcie się powoli, szykujcie kasę i zaklepujcie sobie miejscówkę w autokarze.

Wyjazd odbędzie się 12 lipca z Kielc. Koszt podróży to ok. 117 zł (w tym wliczona jest już droga powrotna). Więcej informacji możecie zaczerpnąć na stronie wydarzenia oraz pod numerem telefonu: 888 414 148, którego właścicielem jest Paweł Pożoga – jeden z organizatorów wyjazdu.

Warto dodać kilka słów o samym festiwalu. Przystanek Woodstock został zainicjowany przez Jerzego Owsiaka w 1995 roku. Inspiracją do jego powstania był legendarny amerykański Woodstock. W tym roku w dniach 14-16 lipca odbędzie się już 22 odsłona imprezy.

Na scenie nie zabranie polskich oraz światowych gwiazd. Zagrają m.in. Apocalyptica, Hey, Tarja Turunen, Luxtorpeda. Czyż to nie ciekawa propozycja wakacyjnego wyjazdu? Z własnego doświadczenia wiem, ze warto.