Stonsi w Kielcach

Autor: Redakcja 08/07/2016 21:20

28 lipca zobaczymy w Kielcach największy zespół rockowy świata - The Rolling Stones. Oczywiście chcielibyśmy tak napisać, ale na razie Mick Jagger z kolegami nie mają w planach występu w stolicy regionu świętokrzyskiego. Za to będziemy mogli obejrzeć koncert Stonsów na wielkim ekranie w Multikinie.

W kinie zostanie wyemitowany koncert „Sweet Summer Sun - Hyde Park Live". Występ The Rolling Stones w Londynie obejrzało wtedy 100 tysięcy fanów. „W oczach fanów i krytyków muzycznych zespół zagrał jeden ze swoich najlepszych koncertów. Pomimo sędziwego wieku chłopaki wciąż elektryzują publiczność niesamowitą energią i rockendrollowym pazurem” - czytamy w zapowiedzi koncertu. Usłyszymy hit za hitem. W trakcie występu w Hyde Parku kolegów na scenie wsparł były gitarzysta kapeli Mick Taylor.

Koncert The Rolling Stones "Sweet Summer Sun - Hyde Park Live" obejrzymy w kieleckim Multikinie 28 lipca o godz. 20. Bilety kosztują: 19 zł. Można je nabywać w kasie biletowej kina oraz online na stronie www.multikino.pl.