Koniec wakacji na Kadzielni. Szykuje się duży koncert

Autor: Redakcja 19/07/2016 21:29

Pod koniec sierpnia czeka nas w Kielcach dwudniowy festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji organizowany przez telewizję Polsat i Radio RMF FM. Chociaż nie będzie to rockowa impreza, fani gitarowych brzmień znajdą coś dla siebie. W koncercie „Przebój Lata ” w Amfiteatrze na Kadzielni zagrają, m.in. Ira, Bracia i Anita Lipnicka.

 

Ira już prawie trzydzieści lat jest sprawdzoną marką na polskim rynku muzycznym. Największe sukcesy zespołu przypadły na pierwszą połowę lat 90-tych. W maju tego roku ukazała się najnowsza płyta zespołu „My”.

 

Na czele Braci stoją Wojciech i Piotr Cugowscy, synowie Krzysztofa Cugowskiego. Zespół w 1997 roku w Lublinie i wykonuje muzykę z pogranicza rocka i popu. Od zeszłego roku na koncertach synów na koncertach wspiera tata Krzysztof.

 

Anita Lipnicka będzie świętować podczas występu w Kielcach 20-lecie na scenie. Artystka zaczynała swoją wielką karierę od występów z zespołem Varius Manx. Potem był czas współpracy z Johnem Porterem. Ostatnio artystka wróciła do solowej kariery.

 

W trakcie koncertu wystąpią również: Sylwia Grzeszczak, Enej, Margaret, Natalia Szroeder, Tabb & Soundn’Grace, Antek Szymkiewic, Feel, C-Bool i BeMY. Gośćmi specjalnymi będą zwycięzca zeszłorocznego konkursu Eurowizji Mans Zelmerlow i hiszpański piosenkarz Alvaro Soler.

 

Impreza odbędzie się  w sobotę 28 sierpnia. Początek imprezy na godz. 19.45. Bilety kosztują od 60 do 200 zł. Można je kupić na portalach: biletyna i ticketpro.

 

Transmisję z koncertu na swojej antenie zapowiedział Polsat.