Będą zapraszać na festiwal. Zobacz plakat

Autor: Redakcja 20/07/2016 14:24

Tegoroczna edycja festiwalu Kielce ROCKują już na początku września rozbrzmi w sercu województwa świętokrzyskiego. Co ważne, nie każdy będzie mógł pojawić się na największej kieleckiej imprezie. Trzeba będzie zdobyć zaproszenie.

I wszystko wskazuje na to, że nie będzie to trudne zadanie. Organizatorzy zapowiadają, że w celu pozyskania zaproszenia na IV edycję festiwalu, wystarczy zadzwonić pod wskazany numer kontaktowy, bądź na maila.

Co należy podać? Imię, nazwisko, ilość zaproszeń, miasto, telefon kontaktowy. Zainteresowani mogą dzwonić od 8.00 do 22.00 pod numer 600 529 453. Z kolei adres elektroniczny to: ckrockuja.zaproszenie@gmail.com. – Staramy się w miarę możliwości oddzwaniać pod wyświetlone nieodebrane połączenia. Na maile regularnie odpowiadamy potwierdzeniem zamówienia – podkreślają organizatorzy imprezy.

Przypomnijmy, że festiwal Kielce ROCKują wystartuje już 2 września i będzie trwał przez trzy dni. Gwiazdami wydarzenia będą Focus, Martin Turner, czy Nick Simpler, którego znamy choćby z zespołu Deep Purple.