Folya szuka świeżej krwi

Autor: Anna Staniek 16/08/2016 17:57

Kielecki band zaprasza młode kapele na warsztaty muzyczne, podczas których podzieli się swoim doświadczeniem scenicznym i studyjnym, wprowadzi w zasady pracy z instrumentami i świadomego tworzenia brzmienia zespołu.

Zajęcia odbędą się we wrześniu, w sali prób zespołu na terenie Kielc. Jak zaznaczają muzycy: Będziemy rozmawiać o wszystkim, co może się przydać. Od strojenia gitar i bębnów, ustawienia wzmacniaczy, po aranżacje własnych utworów. Mamy jeszcze dwa wolne terminy. Na każdy warsztat zapraszamy jeden zespół, z którym będziemy pracować podczas kilkugodzinnej wspólnej próby.

Podsumowaniem całości będzie koncert w jednym z kieleckich klubów, gdzie każdy z zespołów uczestniczący w zajęciach będzie miał możliwość zaprezentowania się szerszej publiczności.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Całe przedsięwzięcie zrealizowano w ramach projektu „Pod skrzydłami Białego Gibsona”, który jest finansowany przez Świętokrzyski Fundusz Młodych Inicjatyw. Wszyscy zainteresowani mogą zgłaszać się przez fanpage zespołu lub telefonicznie pod numerem 795 424 421.