Po raz ostatni…

Autor: Redakcja 14/09/2016 10:14

Znana kielecko-warszawska formacja co prawda zakończyła już swoje istnienie kilka miesięcy temu, jednak dopiero teraz dopełniła swojej obietnicy, jaką było wydanie kawałka wieńczącego ich działalność. 

Tym samym na świat wyszło ich ostatnie dziecko. Another Source Of Light wypuścili numer Five. – W tym pierwszym, a zarazem ostatnim pożegnalnym klipie musieliśmy zrobić coś inaczej, dlatego postanowiliśmy zrealizować całość w starej technologii i nagrać na kasetę VHS, w kontrze do trendu wyciągania każdego piksela i często bezsensownym dążeniu do perfekcji kosztem klimatu – komentują członkowie zespołu. 

Materiał wideo został zrealizowany przez firmę Wiktor Franko Photography, natomiast część ujęć pochodzi z koncertu w kieleckim klubie Bohomass lab. 

– Ten utwór i ten klip to podsumowanie tego, co zrobiliśmy podczas pięciu lat grania. Jesteśmy dumni z siebie, z klipu i z Was, że dzięki Wam było tak pięknie. Do zobaczenia niebawem, w innych miejscach, ale na pewno to nie jest ostatnie słowo od nas – podkreśla kapela.