Organek przyjedzie z „Czarną Madonną”

Autor: Redakcja 08/10/2016 16:46

Wystąpił u nas w lutym i powróci do Kielc z nowym materiałem już w listopadzie. Mowa oczywiście o jednym z najgorętszych nazwisk w polskiej muzyce ostatnich miesięcy  Tomaszu Organku.

Jak sam o sobie mówi: Nazywam się Organek i mam w sercu ranę. Tomasz Organek pochodzi z miejscowości Raczki. Przed rozpoczęciem kariery solowej udzielał się w zespole Sofa. W maju 2014 roku na rynku ukazał się jego pierwszy solowy album zatytułowany "Głupi". Krążek pokrył się platyną, a utwory: Głupi ja, Italiano czy Kate Moss cieszą się ogromną popularnością wśród odbiorców. Na początku listopada na rynku ukaże się nowy album Organka zatytułowany „Czarna Madonna”.

W zespole poza Tomasz Organkiem występują: basista Adam Staszewski, klawiszowiec Tomasz Lewandowski i perkusista Robert Markiewicz.

Koncert Organka odbędzie się w Kielcach 19 listopada w Grand Hotel MUSIC CLUB, przy ulicy Sienkiewicza 78. Początek wydarzenia zaplanowano na godz. 20. Bilety na wydarzenie kosztują: 35 zł (w przedsprzedaży) i 45 zł (w dniu koncertu). Można je kupić w kasach hotelu Best Western Grand Hotel, na stronie eBilet.pl oraz w Empikach.

Fot. tomorganek/Facebook.com