Muniek z ekipą w Kielcach

Autor: Redakcja 22/10/2016 17:15

Nie było ich u nas aż cztery lata. Jeden z najbardziej zasłużonych zespołów w historii polskiego rocka, czyli T.Love zawita do Kielc 3 grudnia. Muniek ze swoją kapelę w klubie Grand Hotel Music Club będzie promował swój najnowszy album.

T.Love powstał w 1982 roku w Częstochowie. W latach osiemdziesiątych XX wieku pozostawali pod wpływem punk rocka. Z upływem czasu można w nich muzyce znaleźć wpływy: reggae, rock and rolla, glam rocka czy pop rocka. Frontman zespołu, Zygmunt "Muniek" Staszczyk, swoją pozytywną energią i charyzmą zaraża wszystkich fanów, którzy tłumnie zjawiają się na każdym z koncertów. 

Na początku listopada ukaże się najnowszy album zespołu zatytułowany po prostu „T.Love”. Płyta ma być muzycznie połączeniem rock’n’rolla oraz czarnej muzyki spod znaku wytwórni Motown. Krążek promuje singiel Pielgrzym, który poznaliśmy w połowie września.

Koncert T.Love odbędzie się w Kielcach 3 grudnia w Grand Hotel MUSIC CLUB, przy ulicy Sienkiewicza 78. Początek wydarzenia zaplanowano na godz. 20. Bilety na wydarzenie kosztują: 35 zł (w przedsprzedaży) i 45 zł (w dniu koncertu). Można je kupić w kasach hotelu Best Western Grand Hotel, na stronie eBilet.pl oraz w Empikach.

Fot. TLovePage/Facebook.com