Giganci polskiego rocka zagrają w Kielcach

Autor: Redakcja 18/02/2017 19:38

Twórcy takich przebojów jak Mniej niż zero, Kryzysowa narzeczona, Zamki na piasku czy Zawsze tam, gdzie Ty czyli zespół Lady Pank odwiedzi Kielce. Jedna z najważniejszych grup w historii polskiego rocka wystąpi w stolicy województwa świętokrzyskiego 3 marca w Grand Music Club.

Zespół Lady Pank został założony w 1981 roku przez gitarzystę i kompozytora Jana Borysewicza oraz autora tekstów Andrzeja Mogielnickiego. Od tamtej pory zespół wydał ponad 20 płyt i dziesiątki przebojów m.in. Mniej niż zero, Wciąż bardziej obcy czy Kryzysowa narzeczona

Po kilku latach największej popularności, zespół zawiesił działalność, aby z ogromnym impetem powrócić w roku 1994. Od tego czasu, z regularnością co dwa, trzy lata, zespół nagrywa kolejne płyty i lansuje kolejne przeboje. Ostatnia ,,Miłość i władza" ukazała się w kwietniu 2016 roku.

Początek koncertu zespołu Lady Pank w Kielcach zaplanowano na godz. 20. Bilety na to wydarzenie kosztują 65 zł w przedsprzedaży, a 75 zł w dniu koncertu. Wejściówki można nabywać w sieci Empik, na portalu eBilet.pl oraz w recepcji Best Western Grand Hotelu.

Fot.Lady-Pank/Facebook.com