Lubią, gdy się ich podgląda

Autor: Maria Jaskot 21/02/2017 16:50

Mowa o fundacji Totuart, która po raz kolejny zaprasza na Antologię Nowego Rocka. W Bazie Zbożowej zagrają cztery kapele, a Wy będziecie mogli na to zerkać sprzed monitora.

Oprócz zespołów z naszego regionu pojawią się dwie ekipy ze śląska. Przed nami koncerty grup: After The Sound, HSS, Brave Orion i Hurrockaine. Występy tradycyjnie transmitowane będą w sieci na: http://tvsports.pl/index.php/live.

After The Sound to energiczna fuzja progresywnego rocka, post rocka i indie rocka. W ich brzmieniu żywioł przeplata się z ciszą. Pod koniec grudnia 2016 roku premierę miała ich pierwsza epka „Me and Myself”.

HSS, znany inaczej jako Hermetyczne Studio Szatana, reprezentuje kielecką scenę metalową. - Inspirujemy się niemalże każdym gatunkiem muzyki, a nasza twórczość jest wypadkową naszych gustów – piszą o sobie na fanpage’u.

Brave Orion to młodziutka formacja grająca mieszankę rocka i metalu. Są zdobywcami drugiego miejsca na festiwalu „Muzyczny Galimatias”. Podczas piątkowego koncertu zamierzają zagrać swoje nowe kawałki.

Hurrockaine twierdzą, że nie boją się ani nowoczesnych, ani oldschool’owych brzmień, a priorytetem jest dla nich artystyczna swoboda. Ich inspiracje to między innymi: Alice In Chains, Aerosmith, Black Sabbath, Bob Barley i Iron Maiden.

Czas: godz. 19.00. Wstęp: wolny.