Przypłyną na fali. Lorein wystąpi w Kielcach

Autor: Redakcja 25/02/2017 15:14

Niedawno ukazał się ich trzeci album pt. „Fale”. Teraz w ramach trasy promującej swój najnowszy krążek zawitają do Kielc. W sobotę 11 marca w klubie Starman zagra zespół Lorein.

Członkowie grupy pochodzą ze Skarżyska-Kamiennej i Suchedniowa. Początki zespołu sięgają 2009 roku. Wtedy występowali jeszcze jako Indie Bones. Jednak w 2010 roku zdecydowali się zmienić nazwę na Lorein. Debiutancka płyta zespołu, zatytułowana „MoNoKoLoR” ukazała się jesienią 2012 roku.

3 lutego światło dzienne ujrzał trzeci krążek Lorein pt. „Złamania”.  Fundusze na nagrania płyty udało się zebrać w akcji crowdsurfingowej, dzięki wsparciu ponad 1800 fanów. Pierwszym singlem, zapowiadającym „Złamania” była piosenka Fale. Poznaliśmy ją w grudniu zeszłego roku. Piosenka Lorein została wybrana przez słuchaczy Muzo FM, jako jeden ze stu najlepszych utworów 2016 roku.

W skład Lorein wchodzą: Łukasz „Lanietz” Lańczyk - wokal, gitara i klawisze, Roland „Lady” Langer - gitara, Sebastian „Jabber” Szczepański - bas i Tomasz „Tami” Dorobczyński - perkusja. 

Początek występu Lorein 11 marca w klubie Starmanie zaplanowano na godz. 21. Bilety na koncert kosztują: 15 zł w przedsprzedaży i 20 zł w dniu. Można je kupić w klubie Starman przy ul. Sienkiewicza 14.

fot. Iwona Walska