Jak przejść labirynt?

Autor: Maria Jaskot 17/03/2017 18:48

Trzeba oczywiście słuchać dobrej muzy, a najlepiej dać się poprowadzić zespołowi Raincoat. Pierwsza okazja nadarzy się już 18 marca w kieleckim klubie Starman.

To koncert otwierający wiosenną trasę "W Labiryncie Tour 2017", która promuje ich najnowsze EP. Oprócz Kielc, grupa zawita do Ostrowca Świętokrzyskiego, Rzeszowa, Krakowa i Warszawy. W Starmanie towarzyszyć im będzie Crystal Tendom.

Muzyką Raincoat rządzi rock i metal. Ich twórczość jest fuzją różnorodnych temperamentów muzyków zespołu. Zagrali kilkadziesiąt koncertów, dzielili scenę z takimi grupami jak: Hunter, KAT & Roman Kostrzewski czy Carrion. Z powodzeniem uczestniczyli także w przeglądach muzycznych: Holiday Rock Fest, Radom Music Drive, Wielki Ogień i Scyzoryki Festiwal.

Crystal Tendom to młoda heavy metalowa formacja, która nie stroni także od trashu. Za sobą mają kilkanaście koncertów, w tym podczas festiwalu Kielce ROCKują, z którego pochodzi ich koncertowa płyta. W tym roku zarejestrowali materiał na debiutancką EPkę "Between the Worlds", której premierę zaplanowali na początek sierpnia.

Bilety można rezerwować pod numerem: 518 531 169.

Start: godz. 20.00. Wstęp: 10 zł.