Przeboje Urszuli zabrzmią w akustycznej wersji

Autor: Redakcja 18/03/2017 18:12

Takie utwory Urszuli jak Na sen, Malinowy król czy Konik na biegunach, ale w wersji akustycznej usłyszymy 2 kwietnia w Kieleckim Centrum Kultury. Artystka wystąpi z kwartetem smyczkowym Aukso.

Fanom muzyki popularnej Urszuli z pewnością nie trzeba przedstawiać. W ciągu ponad 30 letniej kariery artystka wielokrotnie nagradzana była złotymi, platynowymi oraz multiplatynowymi płytami, a piosenki takie jak Dmuchawce, latawce, wiatr, Malinowy Król, Na sen czy Niebo dla Ciebie śpiewała cała Polska. 

Na jesieni zeszłego roku odbyła się wyjątkowa trasa koncertowa Urszuli z zespołem i gościnnym udziałem kwartetu smyczkowego Aukso z nowym projektem "Urszula Akustycznie Największe Przeboje”.  Bilety sprzedawały się do ostatnich miejsc, a owacje na stojąco i fantastyczna publika powodowały, że koncerty trwały ponad dwie godziny. Na wiosnę Urszula kontynuuje trasę w kolejnych miastach.

Początek koncertu w Kieleckim Centrum Kultury zaplanowano o godz. 18. Wejściówki kosztują: 60 zł - 80 zł. Fot. Facebook.com/urszula.kasprzak