Czesław zaśpiewa we Wspaku

Autor: Redakcja 03/10/2013 22:20

Czesław Śpiewa to polsko – duńska grupa, której liderem jest charyzmatyczny Czesław Mozil. Obok niego formację tworzą: Martin – akordeon, pianino, Karen – saksofony, Sosser – bas, Jacob – instrumenty dęte, Troels – perkusja oraz Hans – gitara, bas. Na dorobek artystyczny kapeli składają się obecnie trzy entuzjastycznie przyjęte przez fanów albumy zatytułowane „Debiut”, „Pop” oraz „Czesław Śpiewa Miłosza”.

Nadchodzący koncert w stolicy Gór Świętokrzyskich będzie jednym z przystanków trasy promującej najnowszą płytę zespołu „Grać, Nie Srać”, której premierę zaplanowano na tegoroczną jesień.

Bilety w cenie 40 zł (przedsprzedaż) oraz 50 zł (dzień koncertu) można nabywać w Studenckim Klubie „Wspak” codziennie po godzinie 18 oraz dodatkowo w poniedziałki i wtorki pomiędzy 10:00 a 12:00. Istnieje także możliwość zakupu wejściówek w serwisie ebilet.pl pod TYM adresem.

Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani do udziału w powyższej imprezie może zmienicie zdanie po obejrzeniu osobistego zaproszenia od Czesława, które znaleźć możecie TUTAJ.