Raz, Dwa, Trzy w Przybysławicach

Autor: Maria Jaskot 29/06/2017 22:23

Ekipa Adama Nowaka zawita do naszego województwa 7 lipca. Zespół zagra w ramach festiwalu "Euterpe na Wichrowym Wzgórzu".

Wydarzenie to, jak sama nazwa wskazuje, jest okazją do obcowania z poezją. Impreza potrwa od 7 do 8 lipca. Gwiazdą pierwszego dnia będzie Raz, Dwa, Trzy. Grupa tworzy niebanalną muzykę, która doskonale przenika się z dojrzałymi tekstami lidera. Twórczość zespołu trafnie określają słowa Nowaka - "Mógłbym śpiewać o miłości, ale po co skoro większość robi to z lepszym, czy gorszym skutkiem. Piszę i śpiewam o swoich wątpliwościach na temat różnych pewności, których nabrałem do tej pory."

Przed Raz, Dwa, Trzy wystąpią formacje Caryna oraz Solid Rock. Godnym uwagi jest również drugi dzień imprezy, podczas którego pojawią się: Anna Maria Jopek, Robert Kasprzycki z zespołem, a także Łukasz Nowak i Marcin Snokowski.

Koncerty odbędą się w Letniej Karczmie Wichrowego Wzgórza. Bilety są dostępne w przedsprzedaży w cenie 80 zł za jednodniową wejściówkę oraz 140 zł za dwudniowy karnet. W dniu koncertu za jednodniową wejściówkę trzeba zapłacić 90 zł. Sprzedaż i rezerwacja biletów: 604 287 125.