Chylińska w Kielcach… W Targach Kielce

Autor: Redakcja 05/08/2017 14:24

Agnieszka Chylińska odwiedzi Kielce. Była wokalistka O.N.A zagra w stolicy województwa świętokrzyskiego 3 listopada. W Targach Kielce będzie promować swoją najnowszą płytę „Forever Child”.

Agnieszka Chylińska debiutowała na polskiej scenie muzycznej w latach dziewięćdziesiątych w zespole O.N.A. W 2004 roku rozpoczęła karierę solową i z zespołem sygnowanym swoim nazwiskiem nagrała album „Winna”. W zeszłym roku Chylińska zaskoczyła fanów. Wydała niespodziewanie nowy krążek zatytułowany „Forever Child”. Całość promował singiel Królowa Łez.

Na koncertach promujących swoje najnowsze wydawnictwo wokalistka zaskakuje i przypomina, czym jest prawdziwy, energetyczny rock. W Kielcach poza piosenkami z jej solowego repertuaru usłyszymy również przeboje O.N.A.

Bilety na koncert Agnieszki Chylińskiej kosztują 69 zł i 99 zł (early entrance). Wejściówki można kupić na portalach Ticketpro, Eventim, Biletin, Ticketmaster oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. Początek koncertu o godz. 19. Wejście od godz. 18, a early entrance od godz. 17.30.Fot. Faceboook.com/AgnieszkaChylińska/