Punky Reggae Party w Sandomierzu

Autor: Maria Jaskot 07/11/2017 18:41

Każdego roku wiele lokali oferuje najlepszą imprezę andrzejkową, jednak tym razem wybór wydaje się być oczywisty. Lapidarium pod Ratuszem zaprasza na dwudniową zabawę, której niewątpliwą gwiazdą będzie Smalec z ekipą.

Wydarzenie zostanie podzielone tematycznie. W piątek 24 listopada będzie królowało reggae, które zaserwują zespoły: Ian Boon & The Music, Rapadub Soundsystem, Mouse Riddim Band i Gang Bawarii.

Sobotni wieczór upłynie przy punkowych brzmieniach, a zadbają o nie grupy: Tebeg i The Trepp. Przysłowiową wisienką na torcie będzie koncert formacji Ga-Ga Zielone Żabki, która w tym roku obchodzi trzydziestolecie działalności.

Zarówno w piątek, jak i w sobotę, koncerty startują o godzinie 19. Do nabycia są dostępne karnety w cenie 35 zł oraz pojedyncze bilety za 20 zł w przedsprzedaży lub 25 zł w dniu koncertu. Dystrybucja wejściówek odbywa się w następujących punktach: Centrum Informacji Turystycznej (Sandomierz), Optyk – Damian Wojciechowski (Tarnobrzeg), Czak Musik (Tarnobrzeg) oraz ul. Jasna 6 w Nowej Dębie.

Foto: profil zespołu