Koncerty livestream - Antologia Nowego Rocka

Autor: Grzesiek Ksel 07/11/2017 21:50

Fundacja "Totuart" organizuje transmitowany w internecie cykl koncertów.

Co piątek o godz. 19:00, od 3 listopada do 15 grudnia na kanale http://tvsports.pl/index.php/live obywać się będzie emisja występów. Organizatorzy wychodzą na przeciw ograniczeniom jakie stwarza miejsce i czas. Mimo, iż koncerty odbywają się w studio w Kielcach (Baza Zbożowa) to prezentujące się tam zespoły można oglądać w Szczecinie, Bristolu czy Sydney - tam, gdzie tylko sięga internet. W jesiennej serii wystąpi 17 zespołów z całej Polski. Na stronie fundacji można zobaczyć listę artystów (tutaj)

Pomysł ten ma zachęcić fanów muzyki do poznawania muzyki nie tylko przez odtwarzacz muzyczny, ale i przez kontakt z artystą. Pierwszy koncert oglądasz w internecie, drugi porywa Cię pod scenę. Nie możesz przyjść osobiście? Obejrzyj tam, gdzie akurat przebywasz a potem pokaż reakcję na fanpage'u.

W najbliższy piątek 10 listopada zagrają:

TEQUILA SUNRISE (Bytom) https://www.facebook.com/TequilaSunriseEnsemble/

Tequila Sunrise to projekt muzyczny wykonujący zarówno własną muzykę autorską,
jak również polskie i światowe przeboje w często zaskakujących aranżacjach. (źródło FB zespołu)

CLUMSY WARLOCKS (Tarnowskie Góry) https://www.facebook.com/ClumsyWarlocks/

Clumsy Warlocks wykrystalizował swoje brzmienie przez połączenie kilku gatunków: rocka, funku, grunge'u z domieszką popu i jazzu. Zespół ma na koncie amatorską epkę 'Earsplitting Play' z 2014r., a w kwietniu 2016r. wydał własnym sumptem swój pierwszy długogrający album zatytułowany '8', na którym znajdziemy 10 autorskich kompozycji okraszonych tekstami głównie o tematyce społeczno-egzystencjalnej, choć nie brakuje i tekstów osobistych, jak i humorystycznych. (źródło FB zespołu)

THE NAVY BLUE (Łódź) https://www.facebook.com/thenavybluemusic/

The Navy Blue to łódzki band grający gitarowego indie rocka. Zespół powstał w 2015 roku, od tego czasu niejednokrotnie zmieniał się jego skład. Brzmienie NB to kompromis różnych osobowości i przekrój wielu inspiracji nie tylko muzycznych. Podczas koncertów NB można usłyszeć nie tylko ostre, gitarowe riffy, ale i nastrojowe melodie czy charakterystyczne funkowe rytmy. Do tej pory zespół udostępnił w sieci kilka swoich singli, wystąpił podczas Juwenaliów Politechniki Łódzkiej, wziął udział w przeglądzie kapel rockowych Rock'N'Tur w Turku, czy festiwalu Rockowe Ogródki w Płocku. (źródło FB zespołu)

Dołącz do wydarzenia (link). Baw się dobrze z muzyką tam, gdzie chcesz i tak jak chcesz.