E-marketing i Kielce?

Autor: Artykuł Sponsorowany 01/12/2016 11:54

Czasami każdemu, kto siedzi w tym mieście, wdycha to samo smogowe powietrze i darzy ogromnym sentymentem kielecki majonez, a zupełnie przy okazji jest pracownikiem firmy figurującej pod szyldem „Internetowa Agencja Reklamowa” wie, że to nie jest lekki kawałek chleba.

Każda firma marketingowa, która w swój status za priorytet działania ma obraną realizację social media wie, że w mieście Kielce boom na tego typu działania, jeżeli w ogóle się zacznie, nastąpi dopiero za jakiś czas. No chyba, że chcemy przy okazji robić małe strony internetowe, projekty graficzne, SEO marketing, zdjęcia i inne, to nie ma co narzekać. Schody pojawiają się, kiedy reklama firmy na Facebooku ma być dla takiej agencji reklamowej priorytetem.

Wystarczy spojrzeć na liczbę ofert pracy. Wpisujemy „social media kielce”, „marketing kielce”, „agencja interaktywna kielce”, „reklama facebook kielce” i okazuje się, że opcji działań dla firmy outsourcingowej, albo też samodzielnego pracownika, jest naprawdę niewiele.

Niemniej jednak już wkrótce być może nawet Kielce, czy raczej każda agencja reklamowa w tym mieście odczuje, że na platformie Facebook coś się zmieniło. A stało się całkiem sporo, bo wdrożony od nowego roku algorytm – w największym skrócie – promuje społeczności tym samym ucinając zasięgi stronom fejsbukowym firm.

Z jednej strony to ogromne wyzwanie dla kreatywności agencji marketingowych w kwestii budowy atrakcyjnej i dobrej w wymiarze algorytmu reklamy internetowej, z drugiej natomiast nie da się ukryć, że to także dla nich spora szansa. Zaraz się okaże, że wstawianie memów i śmiesznych zdjęć na konta firmowe może się okazać niewystarczające, a cała sytuacja będzie dla domorosłych specjalistów od social media bynajmniej przytłaczająca.

E-marketing w Kielcach? Jak najbardziej tak. Chociaż nie jest łatwo, szczególnie jeżeli targetujemy się wyłącznie na kieleckie firmy w zakresie realizacji przede wszystkim działań przy social media. Niemniej jednak nawet tu sytuacja może ulec zmianie.

Artykuł sponsorowany: www.ckmediagroup.pl
Zobacz również: http://ckmediagroup.pl/portfolio-item/media-spolecznosciowe/
Ale nie zapomnij o: http://ckmediagroup.pl/portfolio-item/grafika/