Nowa oferta portalu CKsport.pl

Autor: Artykuł Sponsorowany 01/02/2018 11:57

Od niedawna redakcja naszej strony internetowej, która na co dzień opisuje ciekawe sportowe wydarzenia z lokalnego podwórka odpowiada na oczekiwania przedsiębiorców, którym przestarzały baner reklamowy nie wystarcza. Co więcej mamy do zaoferowania?

Otóż agencja reklamowa www.ckmediagroup.pl, będąca zarazem wydawcą portalu CKsport.pl, stworzyła ofertę skrojoną idealnie pod każdego klienta chcącego być kojarzonym z szeroko pojętym kieleckim sportem. Od teraz dosłownie każdy przedsiębiorca, w przystępnych ramach cenowych, może wykorzystać ogromne możliwości płynące z faktu istnienia takiego dobra, jakim jest reklama internetowa.

Szczególnie, że CKsport.pl to każdego miesiąca dziesiątki tysięcy unikalnych użytkowników zajawionych na punkcie sportu (listopad 2017 – 70 tys. UU). Warto jednak wziąć pod uwagę, że portal którego wydawcą jest www.ckmediagroup.pl odwiedzany jest przez najzwyklejszych kielczan. Tych samych, którzy codziennie chodzą do sklepu po bułki, zamawiają pizzę, uczęszczają do szkół jazdy, kupują buty, odwiedzają galerie handlowe. To ludzie, którzy nie są zapatrzeni na sport w mieście Kielce. To ludzie, którzy są potencjalnymi klientami każdej firmy w tym mieście.

Widząc te możliwości, pragnęliśmy rozbudować swoją ofertę. Od teraz jest ona wzbogacona o sponsoring poszczególnych relacji live, jak również pojawianie się w mediach społecznościowych portalu CKsport.pl, które gromadzą kilkanaście tysięcy osób. Nie zabraknie oczywiście tradycyjnego banera reklamowego umieszczanego w wielu dedykowanych miejscach. Tworzymy także artykuły sponsorowane, ekskluzywne materiały pod patronatem współpracującej z nami firmą i wiele innych. Ze szczegółami można się zapoznać w dziale REKLAMA portalu CKsport.pl.

To jednak nie wszystko, bo każde współpracujące z CKsport.pl przedsiębiorstwo może liczyć na wsparcie ze strony fachowców CK Media Group. To agencja reklamowa z Kielc, która na co dzień profesjonalizuje się w takich dziedzinach, jak np.: reklama internetowa, projekt graficzny, strony www, czy prowadzenie fanpage na Facebooku. Więcej na temat poszczególnych możliwości można znaleźć na stronie www.ckmediagroup.pl.

Zobacz również: http://ckmediagroup.pl/portfolio-item/media-spolecznosciowe/

Ale nie zapomnij o: http://ckmediagroup.pl/portfolio-item/grafika/