Dlaczego akurat www.ckmediagroup.pl?

Autor: Artykuł Sponsorowany 10/10/2017 13:05

Dla nas to bardzo ważne, żeby współpracować z najlepszymi firmami w Kielcach. I wcale nie chodzi o status finansowy, liczbę sprzedanych produktów, czy pozycja na rynku. Poszukujemy przedsiębiorstw, które CHCĄ się rozwijać, szukać na siebie pomysłu, szczególnie w ramach takiego pojęcia jak „Reklama Internetowa”.

Kielce co prawda nie nalezą do krain miodem i mlekiem płynących dla specjalistów od mediów społecznościowych, czy agencji reklamowych, niemniej jednak zawsze wierzymy, że gdzieś w gąszczu informacyjnym znajdziemy prawdziwą perełkę, czyli przedsiębiorstwo, które na social media, strony internetowe, projekty graficzne patrzą z wyjątkową estymą.

Niezmiernie nam miło, że stale każdego dnia współpracujemy z kilkunastoma firmami o takim profilu. Dla nich nasza agencja interaktywna stała się ważną częścią układanki. Wspólnie budujemy pozytywny wizerunek firmy w sieci, poprawiamy sprzedaż, pozyskujemy leady sprzedażowe, reagujemy na kryzysy i wspieramy słowem doradczym.

Dzięki takiej współpracy wspólnie uczymy się budować lepsze kampanie reklamowe w social media, skuteczniejszą reklamę na Facebooku, podnosimy sobie coraz wyżej poprzeczkę w zakresie prowadzenia fanpage. Kielce potrafią być dla przedsiębiorców bardzo niewdzięcznym rynkiem. My staramy się łagodzić bolesne upadki, pomagać wstać z kolan, otrzepać się i zrobić kolejny krok na przód.

Oznacza to też, że firmy powinny przestać bać się inwestować w reklamę internetową. Szczególnie, że dzięki takim firmom, jak www.ckmediagroup.pl, na outsourcingu mogą wręcz zaoszczędzić. Powstaje pytanie, czy pojedyncze stanowisko ds. budowania wizerunku na rzecz firmy jest lepsze, niż sztab ludzi dostarczany przez firmę zewnętrzną. Reklama internetowa takim wypadku może liczyć na swoistą kompleksowość realizacji, a agencja interaktywna dysponująca grafikiem sprawnie poruszającym się po programach graficznych, jak również specjalistą od SEO, czy ludźmi fachowo obsługujących fanpage na Facebooku, to twór kompletny, idealnie wpasowujący się w zapotrzebowanie rynkowe takiego miasta, jak Kielce.