Antologia Nowego Rocka

Autor: Redakcja 22/03/2018 21:02

23 marca w Antologii Nowego Rocka zagrają:

K.A.C. (ex. Burnin'Whistle) to prawdziwy wulkan rock n' rollowej energii w stylu lat 80. Młody, krakowsko-tarnowski zespół, ciągle szukający okazji do szaleństwa na scenie.

https://www.facebook.com/BurninWhistle

 

Hot Streak to rock n' rollowa bomba wprost z samego serca Krakowa - nie ma tu miejsca na kompromisy - nawet świeżo nagrana EP "Karambol" została zarejestrowana w studiu na żywo. Zespół jest jak ciotka w przykrótkiej spódnicy - niby nie wypada, ale spoglądasz z zaciekawieniem.

https://www.facebook.com/hotstreakband/HeadShot Five to zespół z Lublina poruszający się w klimatach ogólnie pojętego, energicznego metalu z dodatkiem wielu innych stylów muzycznych. Każdy z członków H5 wnosi do tworzonej muzyki odmienne inspiracje, dzięki czemu powstałe utwory niekoniecznie łatwo jest skategoryzować w ramach jednego gatunku. Przez 2 lata działalności zespołu udało się wypracować materiał na album, który z kolei świetnie przekłada się na granie go na żywo... ale to już zdecydowanie warto usłyszeć pod sceną i zobaczyć na własne oczy.

https://www.facebook.com/HeadShotFivetransmisja: http://tvsports.pl/index.php/live. Ale oczywiście zapraszamy bezpośrednio na Bazę Zbożową.