HOPE

Autor: Redakcja 13/05/2018 14:39

 

Czołowi reprezentanci polskiego rapcore'u, poznański gang sprawdzony na krajowych i zagranicznych scenach. W ciągu ponad 10-letniej działalności dzielili scenę z legendami pokroju Limp Bizkit, Body Count i Hed PE, ale oni wciąż konsekwentnie idą po swoje – wspierani przez fanów, którzy są dla nich jak rodzina.

Hope to siedem różnych osobowości mówiących jednym głosem, niepoprawni miłośnicy szorstkiego oldschoolu i szczerego, analogowego hałasu. Na ich koncie znajdują się dwa albumy: debiutancki „Join the Gang” z 2010 r. (album był sprzedawany równocześnie w Polsce i w Japonii) oraz 4 lata późniejszy „Da Best Of”. Obecnie grupa finalizuje nagrania trzeciej płyty, której premiera planowana jest na drugą połowę 2018 r.

Hope to laureaci popularnego programu talent show „Must Be The Music”, a także Eliminacji do Przystanku Woodstock. W sumie na „najpiękniejszym festiwalu świata” poznaniacy wystąpili dwukrotnie: w 2012  i 2013 r. Zespół ma również za sobą serię zagranicznych koncertów, m.in. w Rosji, Niemczech i Szwajcarii.

Rok 2018 r. przynosi ekipie Hope kolejne wyzwania. Formacja po raz kolejny walczy o miejsce na dużej scenie Przystanku Woodstock (obecnie: Pol'and'Rock Festival). Jej plany to także koncerty z nowym materiałem, w tym ze świeżo opublikowanym singlem „Alkodisko” (posłuchaj utworu wraz z teledyskiem).

 

 

 

 

HOPE:

Kroto - vokalz,
Adi - guitarz,
Łysy - guitarz,
Rojek - bazz,
Gnievo - drumz,
Muerte - dj,
Kosta - dj,

BOOKING: booking@hopefan.tv, +48 600 123 738 (Gnievo) +48 535 231 536 (Rojek)
CONTACT: contact@hopefan.tv

 

Zdjęcie pochodzi z facebook'owego profilu zespołu.