Hunter – nowa płyta „Arachne”

Autor: Redakcja 28/01/2019 09:39

 

 

Hunter – nowa płyta „Arachne”


Przed Wami okładka nowej płyty zespołu Hunter zatytułowanej „Arachne”. Premiera już w marcu! Zapraszamy na koncerty, które będą ją promować!


Tym razem zabierzemy Was w surrealistyczną podróż do pewnego sekretnego miejsca i poprowadzimy w najgłębsze jego zakamarki. Miejsca zawieszonego pomiędzy niebem a piekłem, będącego jednak odbiciem rzeczywistości, w której żyjemy. Fascynującego i przerażającego zarazem, ponieważ znajdziecie tam miłość i nienawiść, krzyk i szepty, dobro i zło. Utkanego z dźwięków i słów, metaforycznych postaci i reminiscencji. Bytów realnych i wielowymiarowych. Zabawnych i strasznych. Postaci anielskich i prawdziwych potworów. Do miejsca nadziei i bezlitosnego jej braku. Gdzie sen przeplata się z jawą a strach niezmiennie wyciąga ku nam swoje szpony. Zawsze gotowy. Zawsze blisko. Zabierzemy Was w podróż w głąb siebie…


Oto daty i miejsca koncertów:


07.03 - Bydgoszcz - Estrada

08.03 - Szczecin - Delta

09.03 - Poznań - U Bazyla

10.03 - Gdynia - Ucho

14.03 - Przemyśl - Fort XXII

15.03 - Rzeszów - Pod Palmą

16.03 - Wrocław - Stary Klasztor

17.03 - Kielce - Garaż

21.03 - Gomunice - Bogart

22.03 - Bielsko-Biała - RudeBoy

23.03 - Zabrze - CK Wiatrak

24.03 - Kraków - ZetPeTe

28.03 - Lublin - Graffiti

29.03 - Warszawa - Progresja

30.03 - Białystok - Zmiana Klimatu

31.03 - Olsztyn - Andergrant


Hunter to polski zespół wykonujący muzykę z pogranicza rocka i metalu, z wplecionymi elementami muzyki klasycznej i filmowej. W ciągu 33 lat istnienia zyskał status legendy, wydał 7 płyt studyjnych oraz 4 albumy koncertowe. Zespół kieruje swoje dźwięki i słowa przeciw wojnie, przemocy, nietolerancji i głupocie. Wydawnictwa Huntera zdobywały szerokie uznanie w branży muzycznej (wielokrotnie nominacje do Fryderyków) oraz publiczności (Złoty Bączek, liczne wyróżnienia w plebiscytach pism muzycznych), a albumy „Królestwo” i „Imperium” zyskały statusy złotych płyt. Wizytówką Huntera jest niepowtarzalny klimat, wieloznaczność, metafory, przedziwne dźwięki i gry słowne, niespotykane instrumenty, czy bogate scenografie i ilustrujący muzykę i słowa show podczas koncertów.