Dream Theater - Paralyzed

Autor: Redakcja 12/02/2019 19:44

 

 

Już za niecałe dwa tygodnie, grupa Dream Theater przedstawi światu swój najnowszy album, zatytułowany „Distance Over Time”. Będzie to już 14 studyjna płyta zespołu, a jej premiera przewidziana została na 22 lutego 2019. Do tej pory, w sieci ukazały się trzy single promujące ten album, w tym najnowszy klip „Paralyzed”, w reżyserii Wayne’a Joynera.

Zespół Dream Theater zagości w Polsce już 13 lipca podczas III edycji festiwalu PROG IN PARK w Warszawie. Występ w stolicy jest częścią światowej trasy koncertowej „The Distance Over Time Tour”, a setlista składać się będzie zarówno z najświeższych utworów, jak i pochodzących z 20-letniej już płyty „Metropolis pt. 2 Scenes from a Memory”, która przyniosła kapeli ogromny sukces i rzesze fanów.

Trzecia edycja festiwalu PROG IN PARK odbędzie się w dniach 12-13 lipca w Warszawie i po raz pierwszy festiwal potrwa aż dwa dni! Wystąpią między innymi: Opeth, Fish, Tesseract oraz Sermon, Soen i Dream Theater. To jeszcze nie wszystko! Już niedługo do line-up’u PROG IN PARK III dołączą kolejni artyści.

Zobacz najnowszy klip do utworu „Paralyzed”:


 

Bilety oraz dwudniowe karnety można zakupić na:
http://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)
https://eventim.pl
https://progresja.com/events/