Nocny Kochanek prezentuje drugą odsłonę „Trasy w Ciemność”

Autor: Redakcja 26/05/2019 12:51


Nocny Kochanek prezentuje drugą odsłonę „Trasy  w Ciemność”. Koncerty rozpoczynają się w połowie września, w... Berlinie!


Grupa Nocny Kochanek wciąż w trasie.  Po  styczniowej premierze albumu „Randka w Ciemność”, zespół ruszył w trasę koncertową i zagrał w ciągu nieco ponad 3 miesięcy 36 koncertów, z których 35 było wyprzedanych... Po obfitym sezonie koncertów plenerowych, Nocny Kochanek rusza na podbój europejskich scen! Pierwsza odsłona trasy koncertowej promującej krążek „Randka w Ciemność” zakończyła się w ostatnich dniach kwietnia, dwoma koncertami w wypełnionej po brzegi warszawskiej Progresji.

Muzycy odwiedzili ponad 30 miast, a zdecydowania większość koncertów odbyła się pod hasłem: „WYPRZEDANY”.

- Jeden tylko Radom jest rodzynkiem na tej liście – wszystkie pozostałe się wyprzedały! To naprawdę przyjemna myśl, jednak muszę przyznać, że nie było to dla nas jakąś ogromną niespodzianką, biorąc pod uwagę, że od jakichś 2 lat, z trasy na trasę „wyprzedanych” koncertów jest coraz więcej. Im dalej w las, tym zdziwienie w tej kwestii jest coraz mniejsze   –   ale   niezmiennie   bardzo   się   z  tego   cieszymy.   Że   wciąż  nie   zmęczyliśmy publiczności naszą twórczością i swoimi osobami, i że wciąż ludzie chcą nas słuchać i oglądać na żywo! –  mówi Robert „Kazon” Kazanowski, gitarzysta zespołu. 

Nocny Kochanek nie zwalnia tempa i wkrótce po serii koncertów plenerowych startuje z drugą odsłoną „Trasy w Ciemność”, promującej album „Randka w Ciemność”, którego premiera odbyła się 11 stycznia b.r., przy wsparciu Wydawnictwa Agora. Tym jednak razem, muzycy rozpoczną swoją   muzyczną   wycieczkę   w... Berlinie. Później   zespół   pojedzie   do   Holandii  a  następnie odwiedzi Anglię, Szkocję oraz Irlandię. Zdrajcy Metalu   zagrają   dwa   koncerty w   Niemczech   –   w   Berlinie   oraz   Kolonii,   później   w holenderskiej   Hadze   a   następnie   odwiedzą   Polonię   na   Wyspach   Brytyjskich.  Nocny Kochanek zagra w sumie 12 koncertów poza granicami kraju, co będzie najdłuższą do tej pory   zagraniczną   trasą   koncertową   zespołu   od   czasu   powstania   grupy.   W międzyczasie, Nocny Kochanek jako jeden z pierwszych zespołów muzycznych w Polsceczynnie zaangażował się w obchodzony od ponad 10 lat na całym świecie a po raz pierwszy oficjalnie również i w Polsce – Record Store Day. Grupa specjalnie na tą okazję przygotowała 7 - calową płytę winylową, na której znalazły się nie wydane nigdy wcześniej utwory. W ramach obchodów święta niezależnych sklepów muzycznych, grupa zagrała specjalny koncert akustyczny w jednym z poznańskich sklepów muzycznych. Nocny Kochanek zapowiada premierę koncertu w serwisie youtube.com w połowie czerwca 2019.26.09.19 - Berlin - NUKE CLUB
27.09.19 - Köln - E-FELD


28.09.19 - Haga - MUSICON


01.10.19 - Londyn - THE GARAGE
02.10.19 - Bristol - THE FLEECE
04.10.19 - Birmingham - ASYLUM
05.10.19 - Manchester - REBELLION
06.10.19 - Newcastle - RIVERSIDE
09.10.19 - Aberdeen - TUNNELS
10.10.19 - Glasgow - GRAND CENTRAL


12.10.19 - Dublin - VOODOO LOUNGE
13.10.19 - Galway - THE LOFT VENUE 

Bilety na koncerty dostępne w serwisie goout.net:   
https://goout.net/pl/artysci/nocny-kochanek/eodtf/