Jelonek „Masakra Trasa Klasyki” - promocja nowej płyty

Autor: Redakcja 05/10/2019 20:06

Jelonek zaprasza :)

(...) Zaprrraszam serrrrdecznie wsjech na kłoncerty jelonkowate w ramach: „MASAKRA TRASA KLASYKI” promującej NOWĄ PŁYTĘ!
Będziem brykać, swawolić, baraszkować, figlować, broić, hasać, bisurmanić oraz dopuszczać się  przedświątecznego "zeszmacenia" przy gorących rytmach mazurków, oberków, menuetów i innych rokendroli i metallurgiów! Oferta ta obejmuje gwarantowane i satysfakcjonujące wysmyczkowanie (na godziny, z możliwością przedłużenia smyczka), zryczałtowane upogowienie cielesne, zwolnioną z vat i z wad koncertową przyduśkę przysceniczną połączoną z gratisowym, publicznym ocieractwem w tradycyjnej ścianeczce śmiercieczki. A wszystko to przy autorskiej muzykantoterapijiji jelonkowatej leczącej wiele schorzeń np.: reumatyzm mózgu, alergie na kafelki w toalecie, fobie przed kucnięciem, zboczne skrzywienie kręgosłupa moralnego i wiele innych, niepotwierdzonych przypadków wyleczenia.

Przed koncertem nastąpi jedyna w swoim rodzaju, dedykowana dla wyselekcjonowanych klientów, wyprzedaż biletów wstępu,
które dodatkowo użyte w nieodpowiedni sposób wspomagają w problemach z bezsennsownością nocną oraz trwałą ondulacją "w te dni...". Przed użyciem biletu i koncertu zapoznaj się z treściową ulotki nie dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub gospodarstwoceutą, gdyż każdy koncert niewłaściwie wysłuchany obraża i wygraża Tobie i Twojemu poczuciu estetyki, czyli w krótki, wioskowych słowach, chodzi o to , że .........
Dawajta ku nam, na kłoncerty!
Do zobaczyska - dajcie pyska !
Jelonek

 

Kiedy: 15.12.19 godz.18:00
Gdzie: pub GARAŻ, Kielce
Bilety: 50 zł – 60 zł