Guilty Pleasure Tour: Necrochapel, Hateful Five, Lucille w kieleckim Tunelu

Autor: Redakcja 13/11/2019 18:10

Metalowa uczta dla wszystkich maniaków spragnionych porządnego łomotu, a wszystko to pod banderą Guilty Pleasure Tour! Jest to seria koncertów promująca pierwszy oficjalny LP zespołu Hateful Five "Winny"! Deska na desce w klubie nie zostanie!

Czasówka:
19:00 otwarcie
20.00 Necrochapel
21.00 Hateful Five
22.00 Lucille

Na jednej scenie spotkają się:

Necrochapel (death-thrash, Kielce)
Necrochapel – amerykańska grupa muzyczna, powszechnie uznawana za jednego z prekursorów progresywnego death-thrashu z elementami muzyki klasycznej . Powstała w 2017 roku na akademikach w okolicach PŚK w województwie świętokrzyskiem w Polsce.
Powszechnie znani jako mistrzowie niszczenia mebli i sprzętu agd. Jedyny Kielecki zespół na który warto wydać pieniądze.

https://www.facebook.com/pg/Necrochapel

Hateful Five (thrash metal, Warszawa)
Pięciu nienawistnych, każdy z innej bajki - tak w jednym zdaniu można podsumować tę iście kinową obsadę. Wypadkowa grania zespołu to splot różnych inspiracji: zaczynając od melodyjnego heavy metalu, przez punkowy wrzask aż po brutalnie szybki thrash metal. Ekipa niedawno wydała też swój pierwszy teledysk do utworu "Jutro" promujący debiutancki album "Winny"
https://www.facebook.com/hatefive/
www.hatefulfive.pl


Lucille (thrash metal, Białystok)
Ostatni bastion oldschoolowego thrash metalu w Białymstoku, żywcem wyjęty z lat 80-tych. Jeśli bliskie jest Ci granie w stylu Anthrax, Venom, Obituary, Death, Pestilence, Slayer, Megadeth czy Exodus, jesteś amatorem circle pit, taniego piwa, obszytych katan i białych sportowych butów, to ich muza wejdzie Wam gładko jak setka bez popity!
www.facebook.com/Lvcille.thrash

Wjazd:
Przedsprzedaż: 10 PLN
Bramka: 15 PLN