X-edycja trasy PUNKY REGGAE live w kielcekim Garażu

Autor: Redakcja 16/02/2020 10:27

Historia klubowej trasy koncertowej PUNKY REGGAE live sięga 2004 roku, kiedy na wspólne tournée ruszyły w Polskę trzy zasłużone zespoły, czyli Farben Lehre, Habakuk oraz Proletaryat.


Przedsięwzięcie okazało się na tyle kreatywne i udane, że trasa wpisała się na stałe w koncertową mapę Polski i przez kilka lat odbywała się rokrocznie, zawsze w sezonie wiosennym. Przez to wydarzenie przewinęło się, oprócz Farben Lehre wiele interesujących zespołów, takich jak, m.in. Akurat, Happysad, Koniec Świata, Zabili mi Żółwia, Tabu, Hurt, the Bill czy Leniwiec.

W 2010 roku odbyła się ostatnia (przed przerwą) regularna edycja PRlive, natomiast w 2018 roku trasa powróciła z nową energią i mocą, wraz z zespołami Farben Lehre, Gutek, the Analogs oraz Big Cyc, odwiedzając łącznie 16 miast. Rok później wesołą ekipę z Big Cyca zastąpiła mroczna formacja Closterkeller. Serdecznie zapraszamy zwolenników pozytywnych wibracji na jubileuszową,

X-edycję trasy PUNKY REGGAE live. Tym razem odwiedzimy łącznie 17 klubów w różnych zakątkach Polski.
Startujemy w "Walentynki", 14 lutego 2020 w Warszawie, a koncert finałowy odbędzie się w sobotni wieczór, 04 kwietnia 2020, w wyjątkowym dla historii polskiej muzyki mieście - Jarocinie. Na jednej scenie spotkają się: Farben Lehre, czyli pomysłodawcy całego projektu, znany z poprzednich edycji, szczeciński the Analogs (obchodzący w 2020 roku swoje 25-lecie istnienia) oraz debiutujący na PRlive - Arek Jakubik ze swoim zespołem Dr Misio.

Na każdym z koncertów gościnnie wystąpi również czwarty zespół w roli supportu.
PUNKY REGGAE live to unikalne wydarzenie koncertowe, trafiające w rozmaite gusta muzyczne, łączące pokolenia, które udowadnia, że muzyka to dziedzina, w którym nie ma miejsca na nikomu niepotrzebne podziały,
a wręcz przeciwnie - liczy się przede wszystkim pozytywny przekaz oraz szukanie tego co nas łączy i skutecznie nakręca do dalszego działania.


PUNKY REGGAE live 2020, czyli 17 mgnień wiosny… PRAWDA MUZYKA SZACUNEK !!!

 

 

Kiedy: 23.02.20 o godz. 18:00
Gdzie: Garaż, Kielce
Bilety: 55 PLN dostępne w Garażu ul. H. Sienkiewicza 53 oraz https://www.kupbilecik.pl/imprezy/43202