Clödie - Zombie Tour

Autor: Redakcja 19/02/2020 18:29

Clödie to rockowa formacja na czele, której stoi obdarzona drapieżnym i niecodziennym głosem Klaudia „Clödie” Trzepizur wokalistka i frontmenka oraz lider zespołu, kompozytor, producent muzyczny Olaf Olszewski.

Wokalistka zespołu to min. uczestniczka IV Edycji The Voice of Poland, która podczas pierwszego występu w programie zaśpiewała piosenkę „It’s a Heartache” – Bonnie Tyler ponad 1.4mln odtworzeń na YT.  Utwór wykonała z prawdziwym oldschoolowym zaśpiewem i od tej pory określana jest polską Bonnie Tyler.

Klaudia na scenie to wulkan energii. Jej charakterystyczna barwa głosu, charyzma i pozytywna energia podczas występów na żywo porywają publiczność. Clödie to rockowe brzmienie lat 80tych z nutką nowoczesności. Świeżość i ogromna żywiołowość na scenie sprawiają, że zespół zaraz po wejściu na scenę znajduje wspólny język z odbiorcą. Temperament frontmenki i żywiołowość wszystkich muzyków wywołuje niespotykaną interakcję z publicznością.
Zespół zaraża swoją energią zebraną publiczność co powoduje, że koncert Clödie to wydarzenie, które na długo pozostaję w pamięci.  Początek popularności to Singiel „GO!” – entuzjastycznie przyjęta przez fanów propozycja zgłoszona do Krajowych Eliminacji Konkursu Eurowizji w 2018r.

 

Kiedy: 14 marca 2020, godz. 20:00
Gdzie: Włoszczowa @ Pub Carpe Diem Villi Aromat
Bilety: eventim.pl