Percival: „Wild Hunt Live” – Ruszyła przedsprzedaż biletów

Autor: Redakcja 10/06/2021 20:35


Percival: „Wild Hunt Live” zaprezentuje się 7 sierpnia na Scenie Letniej klubu Progresja oraz 8 sierpnia w krakowskim Hype Parku. Bilety na koncerty można już zakupić na: SKLEP KNOCKOUT (druki kolekcjonerskie) oraz SKLEP eBILET.

PERCIVAL (Polska) słowiański folk:
„Wild Hunt Live” to projekt założycieli zespołu Percival, Katarzyny Bromirskiej i Mikołaja Rybackiego, który powstał, gdy pojawiło się zlecenie uczestnictwa przy przygotowaniu muzyki do gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon". Jak wiadomo, gra okazała się światowym przebojem, a tym samym twórczość Percivala obiegła cały świat.

Na samym udostępnieniu już powstałej muzyki i nagraniu nowych utworów skomponowanych przez Marcina Przybyłowicza się nie skończyło. Muzycy Percival stworzyli imponujący spektakl do utworów, które zostały wykorzystane w "Wiedźminie 3". Koncerty odbywają się pod szyldem "Wild Hunt Live", a w ich trakcie poza muzyką fani mają okazję zobaczyć, chociażby popisy taneczne w wykonaniu Teatru AVATAR z Legnicy, na tle scenografii kojarzącej się z grą i w pięknych strojach odpowiadających jej klimatowi, specjalne wizualizacje oraz materiały wideo, które poza koncertami nie były publikowane (materiały nie publikowane są własnością zespołu Percival). A to wszystko przepięknie iluminowane. Percival stworzył coś, co w równym stopniu zafascynuje maniaka gier i miłośnika folku najwyższej próby. Świadczą o tym, choćby recenzje ze spektakli/koncertów, które Percival już miał okazję zaprezentować.

Wystąpi:

PERCIVAL: „WILD HUNT LIVE” (Polska) słowiański folk
Kiedy: 7 sierpnia (sobota) 2021
Gdzie: Warszawa @ Scena Letnia Progresji, ul. Fort Wola 22
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 110 zł – w dniu koncertu (tylko miejsca stojące)
Organizator: Knock Out Productions
Kiedy: 8 sierpnia (niedziela) 2021
Gdzie: Kraków @ Hype Park, ul. Kamienna 12
Bilety: 89-109 zł – przedsprzedaż, 110-130 zł – w dniu koncertu (tylko miejsca siedzące) Organizator: Knock Out Productions