Sabaton w Polsce: Nowy termin koncertu

Autor: Redakcja 03/05/2022 11:47

Podczas nadchodzącej europejskiej trasy „The Tour To End All Tours” zespół będzie promował swoje najnowsze wydawnictwo. Album „The War To End All Wars” ukaże się już w najbliższy piątek nakładem wytwórni Nuclear Blast Records.

Na przełożony koncert Sabaton zapraszamy już 23 sierpnia do Tauron Areny w Krakowie. Wszystkie zakupione bilety pozostają ważne.
Przedsprzedaż biletów jest ponownie dostępna na: sklep Knock Out.

SABATON (SZWECJA) heavy metal, power metal:
Powstały w 1999 roku w znanym ze sportów zimowych miasteczku Falun Sabaton, zyskał u nas wielką popularność, która przełożyła się, chociażby na półmilionową widownię podczas występu na Przystanku Woodstock, zarejestrowanym na potrzeby DVD.
Plan gry Sabaton jest od dawna znany. Joakim Brodén i Pär Sundström, główne postacie kapeli, zbierają ciekawe historyczne wątki z całego świata, które następnie przekształcają w świetne piosenki oparte na klasycznym heavy w stylu Judas Priest, Iron Maiden, czy Accept i z pewną domieszką power metalu. Do tej układanki trzeba też dodać spektakularne koncerty plus chęć do spotykania się z fanami. Szwedzi to zarówno wspaniali popularyzatorzy historii, jak i po prostu fani, przystępni ludzie, którzy żadnemu fanowi nie odmówią zdjęcia, czy autografu. W 2019 roku ukazała się dziewiąta płyta Sabaton "The Great War", poświęcona pierwszej wojnie światowej. Jednym z gości na niej jest wspaniała Floor Jansen z Nightwish, prywatnie życiowa partnerka perkusisty Sabaton, Hannesa van Dahla.

Wystąpią:
SABATON (SZWECJA) heavy metal, power metal
Kiedy: 23 sierpnia (wtorek) 2023
Gdzie: TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7
Bilety: 239/260 zł – miejsca stojące, 179/290 zł - miejsca siedzące
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na:
- SKLEP KNOCK OUT (bilety kolekcjonerskie)
- SKLEP eBILET (bilety na płytę oraz na sektory)