Three Days Grace w Polsce

Autor: Redakcja 03/05/2022 17:22

Zespół dołącza do składu europejskiej trasy Kanadyjczyków.

10 Years zaprezentuje się przed Three Days Grace m.in. podczas ich dwóch polskich koncertów. Grupa będzie promować materiał "Violent Allies" z 2020 roku, który produkował legendarny Howard Benson (m.in. Motörhead, Santana, Body Count czy Three Days Grace). W marcu bieżącego roku muzycy wydali także wyjątkowe cyfrowe wydawnictwo „Deconstructed”, na którym znalazło się aż dziewiętnaście alternatywnych aranżacji ich największych hitów.
Przypominamy, że bilety kolekcjonerskie oraz pakiety VIP na koncerty Three Days Grace i 10 Years są dostępne tutaj

THREE DAYS GRACE (Kanada) rock alternatywny:
Mają w Polsce mnóstwo fanów i przyjmowani są u nas bardzo gorąco. Sprzedali miliony płyt na świecie i wylansowali wiele przebojów. Kanadyjczycy z Three Days Grace są na dobrej drodze, aby na rockowym firmamencie stanąć obok rodaków z Nickelback.
Muzyka powstałego w 1997 roku zespołu nieco różni się od tego, co tworzy grupa braci Kroegerów. Podobieństwem są świetne melodie, ale kompozycje Three Days Grace skręcają nieco bardziej w stronę alternatywy oraz metalowego uderzenia. Kapela, którą od 2013 roku tworzą Barry Stock, Brad Walst, jego brat Matt oraz Neil Sanderson, może pochwalić się trzema platynowymi płytami w USA, wieloma singlami na szczytach list przebojów, a także współpracą z takimi gigantami konsolety, jak Howard Benson (m.in. Motörhead, Body Count, Skillet, My Chemical Romance), który nadał brzmienie znakomitej płycie "Outsider" z 2018 roku. Na 2022 rok twórcy megahitu "I Hate Everything About You" zapowiedzieli siódmy studyjny materiał, zatytułowany "Explosions" (premiera, maj 2022).

 

10 YEARS (USA) alternatywny metal, prog metal:
10 Years to amerykańska kapela, która powstała w 1999 roku w niewielkim miasteczku w stanie Tennessee. Zespół ciekawie łączy w swojej muzyce kilka gatunków, chociażby alternatywną odmianę metalu z elementami grunge'u i grania progmetalowego.
Kreatywny napęd 10 Years stanowią dwaj muzycy, którzy pomagali zakładać grupę, czyli Brian Vodinh (obecnie gitara basowa) oraz Matt Wantland (gitara rytmiczna). To dzięki ich wyobraźni formacja zaliczana jest do tych, które tworzą ciekawą muzykę, choć niekoniecznie komercyjną. Aczkolwiek nie przeszkodziło to 10 Years osiągnąć sukces komercyjny w Ameryce za sprawą albumów "Division", "Feeding The Wolves" oraz "The Autumn Effect", za który otrzymali w ojczyźnie złotą płytę.

Zagrają:
THREE DAYS GRACE (Kanada) rock alternatywny
+
10 Years (USA) alternatywny metal, prog metal
Kiedy: 7 października (piątek) 2022
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 149/159 zł – przedsprzedaż, 170 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
Kiedy: 8 października (sobota) 2022
Gdzie: Wrocław @ A2, ul. Góralska 5
Bilety: 149/159 zł – przedsprzedaż, 170 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety będą dostępne na:
- SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)
- SKLEP eBILET