Wormrot zagrają dwa koncerty w Polsce

Autor: Redakcja 26/09/2022 10:13

Wormrot promuje obecnie swój najnowszy album “Hiss”, który ukazał się w lipcu 2022 roku nakładem wytwórni Earache Records. Gościnnym wokalistą zespołu będzie Gabriel Dubko z grupy Implore.
Nie możemy się doczekać, by wrócić do koncertowania! Z Gabrielem na pokładzie, to będzie szczególnie ciekawe doświadczenie! - Rasyid Juraimi

Wormrot zagrają w Polsce kolejno: 19 lutego w warszawskim klubie Hydrozagadka oraz 20 lutego w krakowskim Zaścianku. Bilety są już dostępne tutaj (druki kolekcjonerskie)

WORMROT (Singapur) grindcore:
U Wormrot zawsze było czuć brawurę tożsamą z Discordance Axis czy Brutal Truth zamiast maksymalnej destrukcji w stylu Terrorizer. Naturalnie nie chodzi o podpatrywanie i bezmyślne przeklejanie patentów od weteranów, a podobne podejście, które zakłada, że grindcore - pozornie hermetyczny, zakleszczony w sidłach pomysłów zapoczątkowanych ponad trzy dekady wstecz - może stwarzać znacznie więcej swobody niż chociażby metal progresywny. Wormrot nie muszą kurczowo trzymać się opcji przerobionych przez starszych kolegów, bo zamiast tego puszczają hamulec i ruszają w tylko sobie znanym kierunku. Potwierdzenie tej teorii znajdziecie na tegorocznym "Hiss".

Zagrają:
WORMROT (Singapur) grindcore
Kiedy: 19 lutego (niedziela) 2023
Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22
Bilety: 69/79 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 20 lutego (poniedziałek) 2023
Gdzie: Kraków @ Zaścianek, ul. Rostafińskiego 4
Bilety: 69/79 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
Bilety dostępne na:
- SKLEP KNOCK OUT