Ice Nine Kills w Warszawie: Nowa data i lokalizacja koncertu

Autor: Redakcja 21/01/2023 18:12


W związku z aktualną sytuacją prawną Spencera Charnasa, zespół nie będzie mógł przyjechać do Europy wcześniej, niż w kwietniu.

W związku z zaplanowaną już inną trasą, u boku zespołu Metallica, część headlinerskich występów grupy została przesunięta na lato 2024 roku.
Informujemy również, że grupa Skynd nie zagra jako support Ice Nine Kills w nowym terminie wydarzenia.
Z powodu powyższych zmian, uruchomiona już została możliwość zwrotu i wymiany biletów w miejscu ich zakupu.

ICE NINE KILLS (USA) horror punk, melodyjny hardcore:
Horror punk, melodyjny hardcore, metalcore, pop punk plus nieco symfoniczności oraz niemało teatralności – taką receptę wypisali sobie muzycy bostońskiej grupy Ice Nine Kills. Zespół powstał w 2000 roku jako Ince Nine. Te czasy pamięta z obecnego wcielenia tylko Spencer Charnas (wokal, klawisze), jeden z założycieli. Inspiracją do nazwy była postać z powieści Kurta Vonneguta. Ale Ice Nine Kills bliżej do bohaterów horrorów Stephena Kinga, "American Psycho" i takich kultowych produkcji, jak "Koszmar z ulicy Wiązów", "Piła", "Lśnienie", "Teksańska masakra piłą mechaniczną", "Krzyk".
Na scenie wyglądają niczym banda zamożnych i snobistycznych kumpli Patricka Batemana, którzy przed kolejnym krwawym zajęciem, postanowili dla rozładowania napięcia zagrać koncert. Z łatwością tworzą chwytliwe refreny, a w tekstach wszystko podlewają obficie posoką. Sprawdza się to świetnie, czego dowodem, chociażby dwie ostatnie studyjne płyty w Top 20 "Billboardu". W Polsce promować będą krwawe historyjki, jakie znalazły się na jednej z nich, "The Silver Scream 2: Welcome To Horrorwood" (2021).

Zagrają:
ICE NINE KILLS (USA) horror punk, melodyjny hardcore
Kiedy: 6 lipca (sobota) 2024
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 99/109 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions