Evanescence w Warszawie

Autor: Redakcja 17/04/2023 12:24

Evanescence już 5 czerwca zagrają na Letniej Scenie Progresji w Warszawie. Dziś rusza przedsprzedaż biletów.

Sprzedaż biletów na warszawski koncert Evenascence rozpoczynamy w poniedziałek, 27 marca, o 10:00. Cena wynosi 219 zł w przedsprzedaży i 240 zł w dniu koncertu.
Uwaga! Dla wszystkich, którzy w grudniu nie zwrócili biletu i byli na koncercie Within Temptation, mimo nieobecności Evanescence z powodu nagłej choroby wokalistki, przewidzieliśmy zniżkę 50 zł za każdy niezwrócony bilet.

Osoby, które wzięły udział grudniowym koncercie Within Temptation i Smash Into Pieces w ciągu kilku najbliższych dni otrzymają instrukcje z bileterii Ebilet, Eventim oraz Knock Out Music Store. Wszystkie trzy bileterie prowadzić będą również sprzedaż biletów dla wszystkich zainteresowanych, w tym biletów kolekcjonerskich.
Warszawski koncert Evenescence poprzedzony będzie występem supportu – nazwę podamy w późniejszym terminie.

EVANESCENCE (USA):
Evanescence robili to inaczej niż wszyscy, łącząc numetalowe ciosy z gotyckim zasępieniem, ale robili dobrze. O takim atucie jak Amy Lee, czyli jeden z najlepszych kobiecych głosów w rocku i metalu, nawet nie wspominamy… Nic dziwnego, że już po trzech znakomicie przyjętych albumach – „Fallen” (2003), „The Open Door” (2006) i „Evanescence” (2011) – grupa ugruntowała swoją pozycję, jako jednego z najważniejszych nowych zjawisk na amerykańskiej scenie muzyki gitarowej. Na kolejną płytę Evanescence czekaliśmy prawie dekadę – „The Bitter Truth” ukazała się wiosną 2021 roku i była idealnym comebackiem. Jak pisał brytyjski „Metal Hammer”, połączeniem tego, co „emocjonalne, wzruszające i nieco przesadzone, mieszczącym się pomiędzy tym, co odważne i co dobrze znane”.

Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, organizator Mystic Festival. To sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.