Muzyczna propozycja bez żadnych ograniczeń - Laibach znów zagra Polsce

Autor: Redakcja 15/05/2023 09:12


Są jednymi z pionierów industrialu i - po dziś dzień - włącza się ich w poczet najważniejszych graczy w nurcie.

Na przestrzeni lat zmieniali się muzycznie, wizerunkowo, a podejmowane przez nich działania artystyczne czy PR-owe wciąż potrafią wzbudzić szok włącznie z zachwytem. Tak poznaje się twórców wielkich.
Obecnie promują tegoroczne "Sketches of the Red Districts" wespół z EP-ką "Love Is Still Alive" i zagoszczą 18 listopada w Katowicach oraz dzień później w Warszawie. Bilety na koncerty są już dostępne w Knock Out Music Store (druki kolekcjonerskie).

LAIBACH (Słowenia) avant-garde, industrial metal:
W jednym ze świeższych wywiadów zaznaczyli, że nie pasują do jednego stanu, tylko do wszystkich razem wziętych. Trudno o lepszą autoprezentację. Zainspirowali rzeszę najróżniejszych artystów - czy to folkowych, czy metalowych, czy nawet bliższych indie rockowi. Laibach wciąż trwa w kreatywnym widzie, nie ustaje, a ich mutujący z wydawnictwa na wydawnictwo industrial przybiera nieprzewidywalne formy - od elektro aż po neoklasykę. Są nieprzewidywalni, a w swojej nieprzewidywalności imponujący, właśnie dlatego wciąż pozostają istotną nazwą na wielkiej mapie muzycznej awangardy. Na żywo ich potęga rozbrzmiewa jeszcze intensywniej, dlatego trzeba to zobaczyć - show na granicy osobliwego performensu zagwarantowane.

Wystąpi:
LAIBACH (Słowenia) avant-garde, industrial metal
Kiedy: 18 listopada (sobota) 2023
Gdzie: Katowice @ P23, ul. Porcelanowa 23
Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 140zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
Kiedy: 19 listopada (niedziela) 2023
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 140zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions